Wyjątkowe Okazje

W ciągu roku obchodzimy wiele różnego rodzaju świąt i wyjątkowych dni. Każdy z nich to wspaniała okazja, aby... Pokaż więcej

Aktywne filtry

Święta Wielkanocne

Każdy z nas ma wówczas więcej energii do działania! A skoro tak, to zdecydowanie warto spożytkować ją na wykonanie kilku przygotowanych przez nas wielkanocnych kart pracy!

Pierwszy Dzień Wiosny

Dni robią się coraz dłuższe, słońce mocniej grzeje, ze śniegu wychylają główki pierwsze przebiśniegi, zwierzęta powoli budzą się z zimowego snu...

Dzień Kobiet - wyjątkowe laurki

Kolejny wyjątkowy dzień w ciągu roku! Święto wszystkich mam, babć, sióstr, kuzynek i koleżanek. Nasz kolorowy bukiecik, wykonany osobiście przez małych mężczyzn, na pewno się im spodoba :)

Dzień Mamy - Laurka do wykonania

Przygotowana przez nas laurka i kolorowanka z całą pewnością to ułatwią przygotowanie fantastycznej niespodzianki dla Mamy. 26 maja obchodzimy wyjątkowe święto - Dzień wszystkich Mam.

Pierwszy Dzień Jesieni

Za oknem coraz chłodniej, częściej pada, na drzewach pojawiają się kolorowe liście. Pierwszy Dzień Jesieni to idealna okazja do popracowania z naszym zestawem kart pracy i kolorowanek. Owocnej nauki i zabawy!

Pierwszy Dzień Zimy

Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają na śnieg. Mamy ogromną nadzieję, że przyjdzie do nas razem z pierwszym dniem zimy! Po powrocie z sanek, nart czy lodowiska, zachęcamy Was do spędzenia czasu z naszym

Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to naprawdę wyjątkowy czas w ciągu roku. Czekają na niego zarówno dzieci, jak i dorośli. To chwile radości i ciepła spędzone z najbliższymi nam osobami.