Książki

Aktywne filtry

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas spędzany w gronie najbliższych. Rodzina Fenków będzie szczęśliwa, jeśli przeżyjecie go razem z nimi!
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej

Wakacje bez rodziców

Fenek wiele razy odwiedzał swoich dziadków, ale jeszcze nigdy nie zostawał u nich sam na dłuższy czas. Czy uda mu się przeżyć u dziadków ciekawą przygodę?
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej

Pobyt w szpitalu

Fenkowi przydarzył się nieszczęśliwy wypadek. Czy wiecie, w jakim miejscu trzeba szukać pomocy, kiedy ktoś źle się czuje lub coś go boli? Czy musi tam być nudno? Oczywiście, że nie!
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej

Pierwszy dzień w przedszkolu

Fenek zaczyna wspaniałą przygodę! Dokąd się wybiera i dlaczego trochę się tym martwi? Czy dorośli też się czasem boją i jak można pokonać ten strach? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie zajrzyjcie do książeczki!
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej

Duma

Fenek interesuje się kosmosem i chciałby kiedyś polecieć prawdziwą rakietą. Ponieważ jest jeszcze dzieckiem, na razie musi mu wystarczyć model zbudowany z kartonów. Ale nie wszystko udaje się za pierwszym raziem...
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej

Nieśmiałość

Pani Panda zaprosiła do przedszkola specjalnych gości! Tylko dlaczego jeden z nich płacze? I dlaczego Maks jest o to obrażony? Nie obejdzie się bez pomocy Fenka. Czy nasz bohater poradzi sobie w tak trudnej sytuacji?
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej

Miłość

Rodzina Fenków jedzie na wycieczkę rowerową. Fenek nie może się nacieszyć, bo uwielbia swój rower, wycieczki i czas spędzany wspólnie z rodziną. Nie wie tylko, jak można o tym opowiedzieć. A Wy wiecie?
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej

Przyjaźń

Do kotka Maksa przyjeżdżają goście, a Fenek jest z tego powodu nieszczęśliwy. Czy przyjaciela można mieć tylko dla siebie i co mają wspólnego pizza i gokarty? Chcesz poznać dodatkowe korzyści? Przejdź niżej.
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej

Wytrwałość

Fenek dostał od rodziców wspaniały prezent - rower! Bardzo się cieszy ale jednocześnie trochę się martwi, bo nie umie jeszcze na nim jeździć. Co zrobi Fenek, żeby opanować nową umiejętność, i kto mu w tym pomoże?
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej

Empatia

Rodzina Fenków ma dzisiaj pecha. Fenia skaleczyła się w kolano, tata stłukł swój ulubiony kubek, a mama nie może znaleźć najładniejszego naszyjnika. Tylko Fenkowi nie przydarzyło się nic złego. Dlaczego w takim razie jest smutny?
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej

Lenistwo

Fenkowi nic się nie chce. Na dodatek wszyscy czegoś od niego oczekują i wcale nie próbują go zrozumieć! Jak wykurzyć z siebie lenistwo i dlaczego Fenek zasłużył na nagrodę? Sprawdźcie sami!
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej