Atuty

Fenka

To bajki, które inspirują i napędzają do działania. Nie tylko sprawiają dziecku ogromną frajdę, lecz również zachęcają je do dalszej aktywności. Do książeczek można dokupić materiały dodatkowe, by jeszcze skuteczniej pomóc dziecku w rozwijaniu nowych umiejętności. 

„Przygody Fenka” to książeczki skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. 

Natomiast seria „Kamperem przez Polskę” to książeczki dla dzieci w wieku szkolnym.

Rodzice, którzy chcą wychować swoje pociechy na szczęśliwych dorosłych.

Bo to jedyne takie książeczki na rynku! Piękne, przejrzyste ilustracje i dostosowany do wieku oraz możliwości rozwojowych dzieci tekst sprawiają, że dzieci uwielbiają do nich wracać.

To, że „Przygody Fenka” są całkowicie bezpieczne dla ich dziecka. Nie ma tu przemocy. Istnieje wyraźna granica pomiędzy dobrem a złem. Podkreślane są wartości takie jak rodzina, przyjaźń i zaufanie. Bajki pomagają kształtować w dzieciach poczucie odpowiedzialności i empatię.

  • pytania sprawdzające znajomość treści
  • elementy ułatwiające naukę czytania (wybrane wyrazy zaznaczone są na czerwono)
  • pomysły na kreatywne spędzanie czasu razem z dzieckiem po przeczytaniu książeczki
  • wypowiedzi ekspertów, które inspirują do podejmowania z dziećmi ważnych dla nich tematów

Autorzy i eksperci wszystkich książeczek z tej serii to prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Ich wiedza i doświadczenia stanowią o jakości i niezwykłości całego tego przedsięwzięcia. Poznaj naszych wyjątkowych współtwórców.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.