Zestaw książeczek z serii "Dobre Zachowanie"

Wprowadzenie maluchów w świat zasad i zgodnego współżycia z innymi, a także kształtowanie empatii i odpowiedzialności, to niewątpliwie trudne zadania, które stają przez każdym rodzicem i nauczycielem. Mamy nadzieję, że trzecia
  • Pakiet
Cena 27,80 zł
Pokaż więcej

Zestaw książeczek z serii „Emocje"

Poruszanie z maluchami zagadnień związanych z emocjami jest szczególnie ważne i warunkuje prawidłowy rozwój już od najmłodszych lat. Nasza nowa seria, zatytułowana „Emocje", ułatwi ich nazywanie, pomoże je oswoić i we właściwy sposób radzić sobie z nimi.
  • Pakiet
Cena 27,80 zł
Pokaż więcej

Zestaw książeczek z serii „Moje zdrowie"

Zdrowie to największy skarb. Dlatego tak ważne jest, by budować świadomość na temat racjonalnego odżywiania, korzyści płynących z uprawiania sportu, zasad higieny jamy ustnej, jak i całego ciała kształtować już od najmłodszych lat.
  • Pakiet
Cena 27,80 zł
Pokaż więcej

Zestaw książeczek z serii „Relacje"

W naszej najnowszej serii książeczek edukacyjnych poruszamy bardzo istotne zagadnienia związane z relacjami z innymi ludźmi, często ze względu na swoje niedoskonałości, wady czy zalety odmiennymi od nas. Chcemy pomagać rodzicom w
  • Pakiet
Cena 27,80 zł
Pokaż więcej

Kołysanki Fenka - CD

Kołysanki Fenka wspaniale uspokoją i wprowadzą w senny nastrój wszystkie maluchy, a całkiem prawdopodobne, że również ich rodziców. Zapraszamy do zakupu płyty CD.
Cena 12,18 zł
Pokaż więcej

Skarby jesieni

Poza dostosowaną do wieku dzieci treścią i pięknymi, kolorowymi ilustracjami, książeczka zawiera również wiele dodatkowych materiałów. Książeczka została specjalnie opracowana aby bawić i uczyć.

Pacynka - Fenek

Pacynka przedstawiająca głównego bohatera naszych książeczek Fenka. Wysokość: 24 cm. Ręcznie wykonana z pluszu. Produkt polski. Idealna do dziecięcych teatrzyków. Zobacz więcej naszych maskotek.
Cena 39,00 zł
Pokaż więcej

Afrykańskie Przygody Fenka - CD

Pierwsza z cyklu "Podróże Fenka" płyta CD na którym znajdziecie relację z wyprawy naszego bohatera do gorącej i zachwycającej Kenii! Idealna do słuchania tuż przed snem, zarówno dla młodszych, jak i starszych.
Cena 39,90 zł
Pokaż więcej