Jak nauczyć przedszkolaka zasad ruchu drogowego? Jak sprawić, by był bezpieczny podczas wakacji? Jaki jest najlepszy sposób na zapamiętanie numeru alarmowego? Jak odróżnić cztery pory roku? W jaki sposób ukształtować u malucha nawyk czekania na swoją kolej? Jak pokazać mu korzyści płynące z dzielenia się i sprzątania po zabawie? Jak pomóc dzieciom zrozumieć, że emocje są czymś naturalnym? Jak zachęcić je do aktywności i zdrowego trybu życia? Jak nauczyć je zasad zachowania w ważnych i ciekawych miejscach?
 
Nasze książeczki powstały z pasją, troską o wartościowe treści dostosowane do wieku dzieci oraz należytą starannością, świadczącą o jakości. Specjalnie na potrzeby przedszkolaków, jak i Państwa przygotowaliśmy obszerny wachlarz bezpłatnych materiałów uzupełniających do naszych książeczek. Dajemy Państwu możliwość wykorzystania naszych scenariuszy zajęć, kolorowanek i kart pracy nawiązujących do tematyki książeczek, które ułatwią Państwu prowadzenie ciekawych, wartościowych i atrakcyjnych zajęć dla dzieci. Wystarczy kliknąć TUTAJ, aby pobrać bezpłatne pomoce.

Korzystając z naszego sklepu, macie Państwo okazję znaleźć ciekawe propozycje nagród za wyróżnienia, podarunków na święta czy Dzień Dziecka. Możecie wzbogacić przedszkolną biblioteczkę o wartościowe książeczki, które niosą ze sobą zarówno naukę, jak i zabawę. Możecie także uzupełnić przedszkolny teatrzyk nowymi bohaterami - nasze pacynki - Fenka i Maksa - świetnie sprawdzą się przy odgrywaniu scenek z książeczek. Dla wolących bajki w wersji audio mamy porywające "Podróże Fenka" do niezwykłych krajów. Całość znajdziecie Państwo TUTAJ

Poznaj korzyści płynące z naszych książeczek i bezpłatnych materiałów!