Ekwadorskie Przygody Fenka - AUDIOBOOK MP3 do pobrania

Ekwadorskie Przygody Fenka - składająca się z czterech części, bajka do słuchania.
 
Czwarty z cyklu "Podróże Fenka" audiobook, na którym znajdziecie relację z wyprawy naszego bohatera na niesamowite wyspy Galapagos!
Gotowe do pobrania mp3.

19,99 zł brutto
wysyłka na następny dzień roboczy
Ilość
W magazynie

Masz pytania zadzwoń: +48 33 476 13 76

Idealna do słuchania tuż przed snem, zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Ekwadorskie Przygody Fenka  - składająca się z czterech części bajka do słuchania. To już czwarte z cyklu "Podróże Fenka" opowiadanie, w którym znajdziecie mnóstwo niesamowitych ciekawostek ze wspólnej wyprawy Fenków na jedne z najpiękniejszych wysp na świecie - wyspy Galapagos! Czy Ocean Spokojny jest rzeczywiście taki spokojny? Kto go tak nazwał? Jak wygląda lew morski? Co można spotkać pod wodą? Czy żółw słoniowy jest wielki jak słoń? Na której z wysp ludzie osadzili się najpierw i dlaczego? Posłuchaj i przeżyj razem z Fenkiem niesamowite przygody w Ekwadorze! Miłego słuchania.

Chcecie przekonać się, co jeszcze spotka Fenka w Ekwadorze?
Miłego słuchania!

Po kupieniu produktu, na podany adres mailowy zostanie wysłany link pod którym będą mogli Państwo pobrać powyższego audiobooka w pliku ZIP. Po pobraniu należy go rozpakować. W systemie Windows wystarczy kliknąć na ikonę audiobooka prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać opcję WYODRĘBNIJ WSZYSTKIE. W tym momencie nastąpi wyświetlenie kreatora wyodrębniania plików, który w przejrzysty sposób poprowadzi nas przez kolejne kroki tego procesu.

W razie kłopotów prosimy o kontakt.

audio

Opis

Typ:
audiobook w formacie MP3
ISBN:
978-83-64780-67-7
Czas trwania:
27:00 min
Czyta:
Joanna Korpiela - Jatkowska
Spełniamy wszelkie wymagania, aby stać się bezpieczną książką. Zobacz.