Kamperem przez Polskę - Część 2

2 część Pamiętników Fenka. Fenek dorasta i już jako Uczeń wyrusza na wyprawę po Polsce. Niektóre przygody są zabawne, inne zmuszają do refleksji, czasem bywa niebezpiecznie. Podróżuje po jednym z najpiękniejszych krajów Europy, w którym historia i przyroda przeplatają się i tworzą wspaniałą całość. 

29,40 zł brutto
wysyłka na następny dzień roboczy
Ilość
W magazynie

Masz pytania zadzwoń: +48 33 476 13 76

To już druga część pamiętników małego Fenka, które zbliżają bohatera z dzieckiem.

W życiu Twojego dziecka przychodzi czas, kiedy przestrzeń mieszkania, podwórka, a nawet rodzinnej miejscowości – robi się dla niego zbyt ciasna. To doskonały moment, żeby pokazać mu piękno tych zakątków świata, których nie miało jeszcze okazji poznać. 

Fenek kończy przedszkole i... wcale nie zamierza odpoczywać!

Wsiada z Fenią i rodzicami do kampera, czyli prawdziwego domu na kołach i po chwili wszyscy wyruszają w podróż po całej Polsce. Odwiedzają Kraków, Puszczę Białowieską i Jaskinię Niedźwiedzią. Wpadają do Poznania, Łodzi i Szczecina. A to tylko niektóre miejsca, które są na trasie ich niezwykłej wyprawy.

Zapnij pasy! Fenek i jego fantastyczne przygody już czekają na Ciebie!

„Kamperem przez Polskę” to nowa seria przygód Fenka – sympatycznego bohatera, którego pokochały już tysiące przedszkolaków. Historie te mają formę pamiętników i adresowane są do dzieci w wieku 7-9 lat. Każda książka w zupełnie nowatorski otwiera się na żywy kontakt z małymi czytelnikami. 

***

Zanim nadejdzie dzień, w którym Twoje dziecko powie Ci, że wzywa je wielka przygoda, 

zanim oznajmi Ci, że odległy horyzont to dla niego stanowczo za blisko, że sklepienie nieba to dla niego zbyt nisko, a głębiny mórz o wiele za płytko,

zanim przyjdzie moment, w którym wypuścisz jego dłoń ze swojej ręki, by wreszcie mogło ruszyć na podbój dorosłego świata – podaruj mu swój czas. A potem usiądź razem z nim i otwórz tę książkę. 

Zacznij czytać ją na głos, a po chwili poczujesz, jak zanurzacie się w lekturze, która wciąga Was po uszy i pochłania bez reszty... 

Druga część Pamiętników Fenka - Kamperem przez Polskę już dostępna w formie EPUB. 

kamperem_przez_polske_cz_2
2019-02-28

Opis

Stron:
96
Jakość:
Najwyższa jakość produktu
Okładka:
miękka
ISBN:
978-83-66235-66-3
Spełniamy wszelkie wymagania, aby stać się bezpieczną książką. Zobacz.