Zestaw książeczek z serii „Miejsca"

W skład zestawu wchodzą cztery książeczki: „Biblioteka", „Teatr", „Restauracja", „Muzeum". Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź dalej.

34,60 zł
27,80 zł brutto
wysyłka na następny dzień roboczy Zniżka 6,80 zł
Ilość
W magazynie

Masz pytania zadzwoń: +48 33 476 13 76

W dzisiejszych czasach dużą wagę przywiązujemy do tego, aby nasze pociechy zaspokajały dziecięcą ciekawość świata poprzez poznawanie nowych miejsc. Z myślą o tym powstała ta nowa, bardzo ważna pozycja, zawierająca nie tylko informacje o miejscach, które dziecko powinno znać, ale przede wszystkim - co niezwykle istotne - o zasadach właściwego zachowania podczas ich odwiedzania. Książeczki sprawdzą się nie tylko w roli wstępu przez wizytą w nowym miejscu, regularnie czytane pomogą w przypominaniu dzieciom o panujących tam zasadach i ich utrwalaniu.


„Przygody Fenka” to książeczki skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Ich wyjątkowość polega na tym, że wspólne czytanie to dopiero początek. To bajki, które inspirują do dalszej aktywności. Dzięki całej gamie materiałów dodatkowych można wykorzystać je na wiele sposobów i w ten sposób rozwijać u dzieci nowe umiejętności.


To jedyne takie książeczki na rynku!


Do tych książek Twoje dziecko będzie chciało wracać!
Ich wersja papierowa jest niezwykle bogata. Posiada nie tylko piękne, przejrzyste ilustracje i dostosowany do wieku i możliwości rozwojowych dzieci tekst, ale także:

  • pytania sprawdzające znajomość treści,
  • zaznaczone kolorem czerwonym wyrazy ułatwiające naukę czytania,
  • ciekawe sposoby na spędzenie czasu z dzieckiem po przeczytaniu książeczki,
  • wypowiedzi lekarzy, strażaków, dziennikarzy i innych ekspertów, które inspirują rodziców do podejmowania ze swoimi pociechami różnorakich, ważnych dla nich tematów.

„Przygody Fenka” to bajki całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka.

Nie zawierają przemocy, wyznaczają wyraźną granicę między dobrem i złem, podkreślają wartości takie jak: rodzina, przyjaźń, zaufanie. Pomagają kształtować odpowiedzialność i empatię.

„Przygody Fenka” to książeczki, które powstały z zamiłowania do pracy z dziećmi. Z czystym sumieniem możemy polecić je wszystkim rodzicom, dziadkom, nauczycielom, opiekunom.

Poznaj autorów i naszych ekspertów, których wiedza i doświadczenie przyczyniły się od utworzenia książeczek z serii „Miejsca”:

Magdalena GrucaEwa Zontek


W skład zestawu wchodzą 4 książeczki:

  • Biblioteka ISBN: 978-83-64780-62-2
  • Teatr ISBN: 978-83-64780-60-8
  • Restauracja ISBN: 978-83-64780-59-2
  • Muzeum ISBN: 978-83-64780-61-5

Bezpłatne materiały dodatkowe powiązane z tą serią bajek:

MIejsca

Opis

Wymiary:
216 x 216 mm
Stron:
22 w książeczce
Jakość:
wysokiej jakości papier i druk z certyfikatem FSC
Rekomendowane:
od 2 lat
liczba książek:
4 sztuki
Okładka:
miękka
Pani Panda zabierze dzieci z przedszkola do Biblioteki
Biblioteka
8,65 zł
x 1
Restauracja
8,65 zł
x 1
Muzeum
8,65 zł
x 1
Teatr
8,65 zł
x 1
Spełniamy wszelkie wymagania, aby stać się bezpieczną książką. Zobacz.