Zestaw książeczek z serii „Emocje III"

W skład zestawu wchodzą cztery książeczki: „Przyjaźń”, „Miłość”, „Nieśmiałość, „Duma”. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź dalej.

34,60 zł
27,80 zł brutto
wysyłka na następny dzień roboczy Zniżka 6,80 zł
Ilość
W magazynie

Masz pytania zadzwoń: +48 33 476 13 76

To kontynuacja najlepiej sprzedającej się serii "Emocje", dotyka problemów, z którymi do czynienia ma każde dziecko (i rodzic także!). Tym razem "Przygody Fenka" pomagają maluchom uporać się z nazywaniem emocji takich jak miłość, przyjaźń, czym jest duma i czy można być z siebie dumnym oraz jak zachować się wobec osób nieśmiałych. Tematy niezwykle ważne, żywe, aktualne w salach przedszkolnych. Seria polecana wszystkim, którym zależy, aby dziecko rozumiało swoje emocje i potrafiło sobie z nimi radzić.


„Przygody Fenka” to książeczki skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Ich wyjątkowość polega na tym, że wspólne czytanie to dopiero początek. To bajki, które inspirują do dalszej aktywności. Dzięki całej gamie materiałów dodatkowych można wykorzystać je na wiele sposobów i w ten sposób rozwijać u dzieci nowe umiejętności.


To jedyne takie książeczki na rynku!


Do tych książek Twoje dziecko będzie chciało wracać!
Ich wersja papierowa jest niezwykle bogata. Posiada nie tylko piękne, przejrzyste ilustracje i dostosowany do wieku i możliwości rozwojowych dzieci tekst, ale także:

  • pytania sprawdzające znajomość treści,
  • ciekawe sposoby na spędzenie czasu z dzieckiem po przeczytaniu książeczki,
  • wypowiedzi lekarzy, strażaków, dziennikarzy i innych ekspertów, które inspirują rodziców do podejmowania ze swoimi pociechami różnorakich, ważnych dla nich tematów.

„Przygody Fenka” to bajki całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka.

Nie zawierają przemocy, wyznaczają wyraźną granicę między dobrem i złem, podkreślają wartości takie jak: rodzina, przyjaźń, zaufanie. Pomagają kształtować odpowiedzialność i empatię.

„Przygody Fenka” to książeczki, które powstały z zamiłowania do pracy z dziećmi. Z czystym sumieniem możemy polecić je wszystkim rodzicom, dziadkom, nauczycielom, opiekunom.

W skład zestawu wchodzą 4 książeczki:

  • Przyjaźń ISBN: 978-83-66235-53-3
  • Miłość ISBN: 978-83-66235-54-0
  • Nieśmiałość ISBN: 978-83-66235-55-7
  • Duma ISBN: 978-83-66235-56-4

Emocje III

Opis

Wymiary:
216 x 216 mm
Stron:
22 w książeczce
Jakość:
wysokiej jakości papier i druk z certyfikatem FSC
Rekomendowane:
od 2 lat
liczba książek:
4 sztuki
Okładka:
miękka
Przyjaźń
8,65 zł
x 1
Miłość
8,65 zł
x 1
Nieśmiałość
8,65 zł
x 1
Duma
8,65 zł
x 1
Spełniamy wszelkie wymagania, aby stać się bezpieczną książką. Zobacz.