Halo, Ziemia tu Fenek​

tu Fenek

Cieszę się, że odwiedzasz mój świat wideo bloga, w którym oddaję ci moje przygody i wiele innych przydatnych materiałów. Mam dla Ciebie również niespodziankę, ale …po kolei.

Książeczki opowiadają moje przygody tak, że dzieci nie mogą od nich oderwać swojej uwagi. Najczęściej wykorzystują je super-rodzice i super-nauczyciele do zabaw, zajęć przedszkolnych, szkolnych, bibliotecznych, terapii oraz do … usypiania. Mają odpowiednią długość aby czytający do snu tata się nie zmęczył, a słuchające dziecko nie zanudziło się. Ostrzegam, znam przypadki, w których dzieci chcą słuchać moich przygód po wielokroć, zwłaszcza przed snem i tu się przydaje asertywność rodziców ;).

 

Nowości na Blogu

Dowiedz się co słychać u Fenka

Odkrywam Fenka

Życzenia Wielkanocne

Cześć. U nas już trwają święta. A w zasadzie przygotowania do świąt. Ja robię ciastka, a Fenia maluje jajka farbą. Bardziej to ona wygląda jak

Czytaj więcej »
Inspiracje

Bieg z przewodnikiem

Czy można szybko biegać będąc osobą niewidomą? Można. Dowiesz się tego z filmu. Miałem niezwykłe spotkanie z dziećmi z przedszkola Pomarańczowa ciuchcia z Warszawy w siedzibie firmy Bankier.

Czytaj więcej »
kamperem przez polskę

odkrywamy Bielsko-Białą

Znam trochę tajemniczych przesmacznych zakątków Bielska-Białej, z którymi się tutaj z Tobą podzielę. Zatem, miłego oglądania 🙂

Czytaj więcej »
kamperem przez polskę

Wrocław – pamiątka z pobytu

Cześć. Zaczęła się nasza przygoda z ciągłym podróżowaniem. Mama śpiewa, a my jej towarzyszymy. Nie powiem, brakuje mi kotka Maksa – mojego przyjaciela z przedszkola.

Czytaj więcej »
kamperem przez polskę

07. Zdjęcia z Wojsławic

W aboretum w Wojsławicach mieliśmy super ubaw, gdy mama zaczęła śpiewać rywalizując z ptakami. Przez moment nawet udało jej się z nimi wygrywać. ale gdy przywyczaiły się do jej śpiewu dołączyły do mamy dodając swoje „tirli, tirli”, a dzięcioły wystukały rytm piosenki o drzewo.

Czytaj więcej »

Fenkowa niespodzianka

Super, że użyłeś kodu. Dzięki temu znalazłeś tą małą niespodziankę, którą dla Ciebie przygotowałem. To jeden z rozdziałów pamiętnika, który ukryłem i udostępniam tylko moim

Czytaj więcej »

okładka-kołysanki

Na szczególne „okazy” moja mamusia przygotowała piękne polskie kołysanki, które możesz posłuchać na spotify lub kupić u nas w sklepiku. A nie są to zwykłe kołysanki…

Część przygód nagrałem również w formie audiobooków, w których odkrywam przed Tobą ciekawe zakątki świata. Podczas słuchania odpoczniesz, a Twoja pociecha bez reszty zanurzy się w moim świecie.

FK1

Przygotowałem z ciocią maskotkę, dzięki której będziemy mogli być blisko siebie. Mój przyjaciel Maksiu troszkę mi zazdrościł i ciocia musiała zrobić również jego maskotkę. Razem stanowimy doskonałe zaplecze do wspólnej zabawy i nie tylko.

kolorowanki bezpieczeństwo

Uwielbiam kolorowanki i labirynty więc uprosiłem tatę, aby na tej stronie zamieścił ich mnóstwo do pobrania za darmo. Tata mnie kocha i przygotował je nawiązując do większości książek oraz na szczególne okazje.

seria dobre zachowanie

Tata, w celu ułatwienia Tobie zakupów, utworzył zestawy książeczek dzięki czemu jednym kliknięciem zamawiasz cztery tytuły z serii lub wszystkie tytuły z dodatkowym rabatem.

bow boxes celebration gifts

I obiecana niespodzianka :). Zarejestruj się do newslettera na stronie fenek.pl, oraz napisz do mnie na adres ja@ fenek.pl. Ja udostępnię Ci epub „Potrafię się dzielić” w języku angielskim.

blank bloom blossom business

Czekam na Twój kontakt. Pisz do mnie jeżeli masz jakieś specjalne życzenia. Na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie 🙂