fbpx

Warsztaty z Fenkiem

W listopadzie 2022 roku rozpoczęliśmy pierwsze nowatorskie warsztaty z Fenkiem o finansach pt. 

Gdzie ta kasa?!

Dla kogo?

Warsztaty skierowane są do najstarszych grup przedszkolnych oraz klas 1-6. 

Jakie korzyści?

Podczas warsztatów dzieci poznają nowe pojęcia związane z finansami domowymi, nauczą się planować budżet domowy i miesięczne wydatki, będą potrafiły ocenić, które wydatki są niezbędne, a które można ograniczyć. Po tych warsztatach dzieci będą szanowały już wydawane pieniądze i nauczą się lokalizować miejsca, gdzie je marnujemy. 

 

W jaki sposób?

Warsztaty prowadzone są w 3-4 grupach 5-10 osobowych i angażują dzieci do wspólnej pracy i zabawy. 

 

Dlaczego warto?

Narzędzia, których używamy są stworzone przez nas. Jest to autorski projekt, który wykorzystuje wiedzę i doświadczenie ponad 20 lat pracy z finansami i doradztwie dla firm w zakresie pozyskiwania środków. 

Zarezerwuj wstępnie termin spotkania

Zarezerwuj w danym dniu dogodne godziny spotkania. Jeżeli chciałbyś wskazać inne godziny w tym dniu to możemy je potwierdzić mailowo. Możesz zarezerwować 2 spotkania pod rząd w danym dniu, jeżeli masz więcej grup w tej samej lokalizacji. Do drugiego spotkania nie doliczymy kosztów dojazdu.

marzec 2023
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Jeżeli chciałbyś umówić się na warsztaty w Twojej szkole lub poznać szczegóły warsztatów napisz do nas wiadomość na adres zamowienia@fenek.pl 

Warsztaty dla nauczycieli

Zapraszamy nauczycieli do przejścia szkolenia aby upowszechnić tą metodę nauki dzieci, bo umiejętność oszczędzania będzie jedną z kluczowych umiejętności w obecnych czasach i w dorosłym życiu. Jeżeli chciałbyś prowadzić zajęcia z wykorzystaniem naszej metody i uzyskać certyfikat napisz na adres zamowienia@fenek.pl i zgłoś swoją chęć uczestnictwa.  Kolejne szkolenie on-line prowadzone będzie w maju 2023 roku.


W trakcie szkolenia otrzymasz:

 • 1 scenariusz zajęć,
 • 2 filmy wideo, które ułatwiają prowadzenie zajęć,
 • materiały elektroniczne: kartę wpisywania wydatków w 3 wariantach (w zależności od wieku dzieci), kartę oszczędności, dyplom dla uczestnika
 • 1 Zestaw materiałów drukowalnych w skład którego wchodzą:
  • 1 plansza planowania 79*79 cm
  • 19 kart wydatków 
  • 4 karty majątku oraz
  • 54 banknoty (o różnych nominałach).


Rekomendujemy aby zestaw drukowalny był wykorzystywany w grupach 4-6 osobowych. W zależności od liczby grup, dla których prowadzone będą zajęcia. Zdecyduj  ile dodatkowych zestawów plansz planowania z kartami i banknotami będziesz potrzebował(-a).

Ucz finansów z Fenkiem

Zostań najlepszym nauczycielem od finansów dla dzieci i młodzieży.

Zapisz się do Newslettera