PREZENTY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Wiosenna oferta specjalna  

Tak wiele dzieci zasługuje na wartościowy prezent, dlatego obniżyliśmy cenę wybranych tytułów o 50%, pozwalając sprawić prezent wszystkim Waszym przedszkolakom. Oferta jest limitowana ważna do 31-03-2022 r. (minimalne zamówienie 20 książek z tytułu w promocji)

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Szczegóły oferty:

Wiosenna akcja obejmuje następujące tytuły:

Dodatkowa niespodzianka!

Do każdej sprzedanej książki w ramach akcji dla przedszkoli dodajemy bezpłatnie jedną Rozkładankę Fenka o wartości 2,46 zł!  Rozkładanka składa się z 15 ćwiczeń, 1 gra + prezent – niespodzianka.

Fenek to idealny partner

Dla szkół i przedszkoli

Fenek bardzo lubi współpracować z nauczycielkami i nauczycielami dlatego tworzymy wyjątkowe książki, które każdy nauczyciel może wykorzystać na zajęciach z dziećmi.

Niektóre tytuły posiadają dedykowaną piosenkę wprowadzającą do zajęć. Do większości książek już stworzone są bezpłatne karty pracy, kolorowanki i regularnie tworzymy kolejne scenariusze zajęć.

0
obsłużonych przedszkoli
0
rozesłanych książeczek
0
Szczęśliwych dzieci

Przedszkola są naszymi

partnerami

Gdyż tak jak my troszczą się o prawidłowy rozwój dzieci.

To dla Was tworzymy kolejne tytuły Przygód Fenka (jest już 80), a do nich karty pracy, kolorowanki oraz scenariusze lekcji,
które bezpłatnie można pobrać z fenek.pl.

Zapewniamy Wam odpowiednie warunki zakupu książek i ostro tniemy ceny, w przypadku prezentów dla przedszkolaków.

Jak złożyć zamówienie?

Złóż zamówienie przez system:

  • forma płatności – przelew
  • Nazwę odbiorcy przedszkola, NIP, adres dostawy,
  • Nazwę płatnika, NIP, adres płatnika (np. Gmina)
  • Dane osoby do kontaktu ws. zamówienia Imię i Nazwisko, e-mail, telefon.
  • W komentarzu napisz o ewentualnym terminie płatności. Najczęściej prośbę taką uwzględniamy ze względu na zasady rozliczeń w przedszkolach.
 
Kosz przesyłki – 18 złotych, niezależnie od liczby wybranych książek
Fenek na prezent

Pytania

i odpowiedzi

Tak, dla przedszkoli mamy specjalną ofertę cenową oraz inne dodatkowe niespodzianki jak filmy z Fenkiem na tle przedszkola, bezpłatne materiały edukacyjne – napisz do nas na adres nasz@fenek.pl, a poznasz korzyści płynące z bezpośredniej współpracy.  

Przedszkola, szkoły, biblioteki mogą korzystać z 21 dniowego terminu płatności. 

Istnieje możliowość zakupu ratalnego. Zrealizuj zakup poprzez sklep internetowy. Jeżlei masz kupon to wypełnij pole Kod rabatowy. Następnie wybierz Raty PayU Raty jako metodę płatności.

Z reguły dostawa trwa do 3 dni roboczych. W przypadku tytułów objętych promocją liczba książek jest ograniczona. Lepiej jest złożyć zamówienie wcześniej z określeniem terminu oczekiwanej dostawy. Dzięki temu zawsze masz pewność, że zamówienie zrealizujemy.

Bezpłatne materiały

Czy wiesz, że przygotowaliśmy szereg materiałów do pobrania wspierających zajęcia z dziećmi? Karty pracy, Kolorowanki oraz scenariusze zajęć regularnie pobierane są przez nauczycieli i cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza, że uzupełniają treść książeczek.

Namacalny bohater

Uzupełnijcie przedszkolny teatrzyk nowymi bohaterami – nasze pacynki – Fenka i Maksa – świetnie sprawdzą się przy odgrywaniu scenek z książeczek. 

Dziękujemy, że jesteście z nami. Cały czas rozwijamy Fenka, a to właśnie Wasze wybory nam to umożliwiają.  

Zapisz się do newslettera i odbierz prezent!

Drogi Nauczycielu!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą! Będziemy Cię informować o promocjach, nowościach oraz specjalnych akcjach skierowanych do szkół i przedszkoli.

Dodatkowo, po dokonaniu rejestracji, otrzymasz upominek w postaci bezpłatnego audiobooka do pobrania. To tak na początek udanej współpracy.

Zapraszamy do współpracy!

Dowiedz się więcej o serii „Przygody Fenka” >>> 

Sprawdź ofertę „Przygód Fenka” >>> 

Będzie nam miło, jeśli podzielisz się tą informacją. Możesz pozostawić te pole puste.
Pole obowiązkowe