Fenek w każdym domu

Oferta prezentowa dla placówek oświatowych

20 książek Fenka 62%taniej

Wybrana książka i zestaw ćwiczeń  o wartości 12,41 tylko za 4,75
Zachęcamy przedszkola i rady rodziców do zakupu 20 książek Przygód Fenka i przeznaczenie ich na prezent dla dzieci.
 
Dlaczego warto?
Rodzic, który poznaje Fenka chce, aby ten bohater zagościł u nich na dłużej. Dajemy rodzicom poczucie bezpieczeństwa i dbamy o wysoką merytoryczną wartość każdej książki.

Oferta skierowana jest wyłącznie do placówek oświatowych i rad rodziców. Obejmuje tylko te tytuły, które są wymienione poniżej. Można kupić minimum 20 tytułów każdego z nich. 

Atrakcyjna niespodzianka!

Do każdej sprzedanej książki w ramach akcji dla przedszkoli dodajemy bezpłatnie jedną Rozkładankę Fenka o wartości 2,46 zł!  Rozkładanka składa się z 15 ćwiczeń, 1 gra + prezent – niespodzianka.

Boże Narodzenie + Rozkładanka

Wyjątkowy czas, wyjątkowe święta – ta książka uzmysławia, że to nie tylko czas prezentów. Opowieść o tym, dlaczego świętujemy jest w zasięgu ręki.

 

Ruch drogowy + Rozkładanka 

Zachowanie bezpieczeństwa na drodze jest bardzo ważne. Tutaj nie można się uczyć na swoich błędach. Książka pozwala uczulić na właściwe zachowanie przy drodze. Sprawmy, że nasi najmłodsi bezpiecznie wrócą do domu.

 

Poznaj ofertę Fenka na 2022 rok

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

i korzystaj z wszystkich funkcjonalności.

Odwiedziny Fenka

Szczegóły oferty:

Wiosenna akcja obejmuje następujące tytuły:

Fenek to idealny partner

Dla szkół i przedszkoli

Fenek bardzo lubi współpracować z nauczycielkami i nauczycielami dlatego tworzymy wyjątkowe książki, które każdy nauczyciel może wykorzystać na zajęciach z dziećmi.

Niektóre tytuły posiadają dedykowaną piosenkę wprowadzającą do zajęć. Do większości książek już stworzone są bezpłatne karty pracy, kolorowanki i regularnie tworzymy kolejne scenariusze zajęć.

0
obsłużonych przedszkoli
0
rozesłanych książeczek
0
Szczęśliwych dzieci

Przedszkola są naszymi

partnerami

Gdyż tak jak my troszczą się o prawidłowy rozwój dzieci.

To dla Was tworzymy kolejne tytuły Przygód Fenka (jest już 80), a do nich karty pracy, kolorowanki oraz scenariusze lekcji,
które bezpłatnie można pobrać z fenek.pl.

Zapewniamy Wam odpowiednie warunki zakupu książek i ostro tniemy ceny, w przypadku prezentów dla przedszkolaków.

Jak złożyć zamówienie?

Złóż zamówienie przez system:

  • forma płatności – przelew
  • Nazwę odbiorcy przedszkola, NIP, adres dostawy,
  • Nazwę płatnika, NIP, adres płatnika (np. Gmina)
  • Dane osoby do kontaktu ws. zamówienia Imię i Nazwisko, e-mail, telefon.
  • W komentarzu napisz o ewentualnym terminie płatności. Najczęściej prośbę taką uwzględniamy ze względu na zasady rozliczeń w przedszkolach.
 
Kosz przesyłki – 18 złotych, niezależnie od liczby wybranych książek

Pytania

i odpowiedzi

Tak, dla przedszkoli mamy specjalną ofertę cenową oraz inne dodatkowe niespodzianki jak filmy z Fenkiem na tle przedszkola, bezpłatne materiały edukacyjne – napisz do nas na adres nasz@fenek.pl, a poznasz korzyści płynące z bezpośredniej współpracy.  

Przedszkola, szkoły, biblioteki mogą korzystać z 21 dniowego terminu płatności. 

Z reguły dostawa trwa do 3 dni roboczych. W przypadku tytułów objętych promocją liczba książek jest ograniczona. Lepiej jest złożyć zamówienie wcześniej z określeniem terminu oczekiwanej dostawy. Dzięki temu zawsze masz pewność, że zamówienie zrealizujemy.

Bezpłatne materiały

Czy wiesz, że przygotowaliśmy szereg materiałów do pobrania wspierających zajęcia z dziećmi? Karty pracy, Kolorowanki oraz scenariusze zajęć regularnie pobierane są przez nauczycieli i cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza, że uzupełniają treść książeczek.

Namacalny bohater

Uzupełnijcie przedszkolny teatrzyk nowymi bohaterami – nasze pacynki – Fenka i Maksa – świetnie sprawdzą się przy odgrywaniu scenek z książeczek. 

Dziękujemy, że jesteście z nami. Cały czas rozwijamy Fenka, a to właśnie Wasze wybory nam to umożliwiają.  

Zapisz się do newslettera i odbierz prezent!

Drogi Nauczycielu!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą! Będziemy Cię informować o promocjach, nowościach oraz specjalnych akcjach skierowanych do szkół i przedszkoli.

Dodatkowo, po dokonaniu rejestracji, otrzymasz upominek w postaci bezpłatnego audiobooka do pobrania. To tak na początek udanej współpracy.

Zapraszamy do współpracy!

Dowiedz się więcej o serii „Przygody Fenka” >>> 

Sprawdź ofertę „Przygód Fenka” >>>