fbpx

Fenek w każdym domu

Oferta prezentowa dla placówek oświatowych

20 książek Fenka 62%taniej

Wybrana książka i zestaw ćwiczeń  o wartości 12,41 tylko za 4,75
Zachęcamy przedszkola i rady rodziców do zakupu 20 książek Przygód Fenka i przeznaczenie ich na prezent dla dzieci.
 
Dlaczego warto?
Rodzic, który poznaje Fenka chce, aby ten bohater zagościł u nich na dłużej. Dajemy rodzicom poczucie bezpieczeństwa i dbamy o wysoką merytoryczną wartość każdej książki.

Oferta skierowana jest wyłącznie do placówek oświatowych i rad rodziców. Obejmuje tylko te tytuły, które są wymienione poniżej. Można kupić minimum 20 tytułów każdego z nich. 

Boże Narodzenie + Rozkładanka 

Przygotuj się na niezwykłą przygodę w świątecznym duchu razem z Fenkiem, ulubionym bohaterem dziecięcych serc, w jego najnowszej książce “Boże Narodzenie”. Ta ciepła, rodzinna opowieść zabierze czytelników do czarodziejskiego świata, gdzie Boże Narodzenie jest momentem pełnym radości, tradycji i magicznych chwil.

 

Wakacje bez rodziców + Rozkładanka 

Fenek jest już duży i zwiedził dużo ciekawych miejsc. Wiele razy odwiedzał swoich dziadków, którzy mieszkają na wsi, ale jeszcze nigdy nie zostawał u nich sam na dłuższy czas. Czy uda mu się przeżyć u dziadków ciekawą przygodę? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie zajrzyjcie do książeczki! Chcesz poznać dodatkowe korzyści?

 

Atrakcyjna niespodzianka!

Do każdej sprzedanej książki w ramach akcji dla przedszkoli dodajemy bezpłatnie jedną Rozkładankę Fenka o wartości 2,46 zł!  Rozkładanka składa się z 15 ćwiczeń, 1 gra + prezent – niespodzianka.

DOBRE ZACHOWANIE III  już w sprzedaży

Idealna seria dla przedszkoli

Iwona Pietrucha
Iwona PietruchaNauczyciel, pedagog
Czytaj więcej
Polecam, serię „Przygody Fenka. Dobre zachowanie III”. Zaręczam, że jeśli trafi w ręce małych czytelników, ich rodziców, nauczycieli to spełni wszelkie oczekiwania i sprawi, że chętnie będziecie do niej wracać. Rodzicom przyda się do wspólnego czytania i rozmów po nim. Nic bowiem tak, jak lektura dobrej książki nie rozwija różnych kompetencji, nie pozwala na poznanie się nawzajem, nie inspiruje do rozmów i otwarcia się.

Jestem długoletnią (30 lat) nauczycielką przedszkola, obecnie również pedagogiem w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wilczy. Książki to moja pasja. Jestem autorką recenzji i scenariuszy zajęć związanych z propagowaniem czytelnictwa wśród najmłodszych. Publikowałam je w ogólnopolskiej prasie pedagogicznej
Anna Biegańska
Anna Biegańskanauczyciel, logopeda
Czytaj więcej
“Nie chcę!” To fantastyczna książka, która mnie osobiście urzekła i myślę, że w równym stopniu zainteresuje także innych nauczycieli, rodziców i dzieci. Z pewnością każdemu dziecku zdarzyło się nie chcieć czegoś zrobić, wykonać… Pojawia się pytanie - jak przekonać to dziecko, aby zechciało zrobić to, o co zostanie poproszone przez panią w przedszkolu, rodzica, opiekuna? Ta książka odpowiada na to pytanie. Podsuwa świetny pomysł na zachęcenie dziecka do wykonania zadania bez zmuszania i podnoszenia głosu.

Jestem nauczycielem przedszkola, logopedą z kilkuletnim stażem, a także miłośniczką książek dla dzieci oraz pasjonatką metod wspierania rozwoju dziecka. Od zawsze interesowałam się psychologią pozytywną dziecka, jestem w ciągłym poszukiwaniu książek, które wspierają rozwój dziecka, metody wychowawcze rodziców oraz pracę nauczycieli przedszkola.
Kaja Kamysz
Kaja KamyszNauczyciel
Czytaj więcej
“Nie zjem tego” Treść książeczki to dla nauczycieli wychowania przedszkolnego inspiracja, a nawet gotowa propozycja zajęć i aktywności na cały dzień w przedszkolu. Opowieść zawiera ważne wskazówki dotyczące postępowania w przypadku pojawienia się w grupie dzieci, które wykazują wyraźną niechęć do jedzenia lub boją się próbowania nowych potraw.

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego z 8-letnim stażem, prowadząca zajęcia muzyczno-taneczne i język angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pracując z dziećmi 3, 4, 5-letnimi korzystam z Przygód Fenka na bieżąco, szczególnie poruszając z przedszkolakami tematy niełatwe, wzbudzające wiele emocji i wymagające przeanalizowania swojego (nie zawsze właściwego) zachowania! Na kanale Youtube prowadzę zajęcia taneczne "Pani Kaja tańczy".
Kaja Buchowska
Kaja Buchowska @zaczytanapsychomama , psycholog
Czytaj więcej
“Nie przeszkadzam”Książka świetnie pokazuje wzajemny szacunek grupy do nauczyciela przy stosowaniu się do zasad panujących w grupie, ale także nauczyciela do dzieci, kiedy warto zmienić dynamikę zajęć. Każdy wychowawca przedszkolny może sięgnąć do tej książki, nie tylko po naukę zegara w sali.

Jestem kobietą, mamą, żoną, psycholożką pracującą z dziećmi i młodzieżą. Na IG prowadzę profil @zaczytanapsychomama, który propaguje budowanie relacji poprzez wspólne czytanie od najmłodszych lat.
Ewelina Gołąbek
Ewelina Gołąbeknauczyciel, rodzic, @mamcia_tomusio_lilusiowa
Czytaj więcej
"Nie zjem tego" Dzięki tej książce poznamy kilka sposobów na to jak zachęcić nasze dzieci do próbowania nowych potraw. (...) Przedszkolaki odkrywają, że wspólne gotowanie jest świetną zabawą, a przyprawianie sprawia, że musimy spróbować naszego specjału czy jest już wystarczająco dobry by podać go innym. Wspólne przygotowanie posiłków może zachęcić nasze dzieci do poznawania nowych smaków. To książka, która przyda się nie tylko najmłodszym czytelnikom, znam mnóstwo starszych niejadków, dla których ta książka może być inspiracją do spróbowania nowych potraw. Rodzice i wychowawcy w przedszkolu mogą czerpać z niej pomysły na zachęcenie dzieci do otwarcia się na nowe smaki.

Jestem mamą dwójki dzieci i nauczycielką w Przedszkolu Miejskim w Imielinie. W mojej pracy czasem korzystam z książek “Przygód Fenka”, które mamy w naszej przedszkolnej biblioteczce. Prowadzę bookstagrama @mamcia_tomusio_lilusiowa
Ewelina Olszewska
Ewelina Olszewskarodzic, nauczyciel
Czytaj więcej
,,Czas wolny” Warto sięgnąć po tę książkę, aby wyjaśnić dzieciom, że każdy człowiek pełni wiele ról w swoim codziennym życiu. Do tej pory nie korzystałam z materiałów Fenka, bo odkryłam go niedawno. Jednak z pewnością zagości on najpierw u nas w domu, a potem powędruje do moich przedszkolaków. Jestem pod wielkim wrażeniem nowej serii Fenka, która porusza bardzo istotne aspekty dotyczące dzieci. Z przyjemnością zagłębię się w świat Fenka.

Jestem nauczycielem w Publicznym Przedszkolu w Świdnicy przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Świdnicy koło Zielonej Góry (woj. lubuskie). Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych synków: Jacusia (5 lat) i Jerzyka (2 lata).
Poprzedni
Następny

Pobierz bezpłatne materiały do tej serii

RELACJE II  już w sprzedaży

O tym problemie jeszcze tak nie mówiono

Zanim książki trafiły do sprzedaży oceniło je ponad 50 osób: psychologów, nauczycieli, rodziców dzieci z dodatkowymi potrzebami. Dziękujemy wszystkim za wspaniałe recenzje i sugestie.

Katarzyna Bartosiewicz
Katarzyna Bartosiewiczpsycholog, oligofrenopedagog, doradca zawodowy
Czytaj więcej
Jestem zauroczona cyklem książeczek z przygodami Fenka (Dzieci także!!!!). Ujmuje mnie ich prostota oraz trafność przekazywanych treści oraz sposobów rozwiązywania różnych sytuacji społecznych. Są cennymi wskazówkami do pracy z dziećmi. Wciągają wszystkich odbiorców kolorową oprawą. Dodatkowym atutem są pytania dotyczące przeczytanych treści – dzięki nim dzieci pracują nad swoją koncentracją, skupieniem się na tekstem, aby móc odpowiedzieć na nie.
Seria czterech opowiadań trafnie dotyka problemu inności oraz w prosty sposób uczy dzieci tolerancji, akceptacji, empatii. Na uwagę zasługuje także w opowiadaniach rola i reakcje dorosłych, którzy budują u dzieci poczucie własnej wartości. Wykazują akceptację na różne zachowania i reakcje dzieci, są empatyczni, cierpliwi i służą mądrą podpowiedzią dając dobry przykład.
Książeczki bardzo ułatwiają mi przygotowanie się do zajęć tych grupowych i stanowią podpowiedź do organizacji zajęć indywidualnych. Są inspiracją podczas przygotowywania się do spotkań z rodzicami. Bardzo za to dziękuję autorom.
Alicja Formaniewicz-Szyndler
Alicja Formaniewicz-Szyndler psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna
Czytaj więcej
Seria książek „Relacje II” i poszczególne jej części bardzo ujmuje za serce, przede wszystkim tym, że porusza dość trudne tematy, ale w bardzo kompaktowy, czytelny dla dziecka i obrazowy sposób. Warto uczyć dzieci o różnorodności i dobrze, że dzięki Fenkowi mają taką możliwość.

Zawodowo pracowałam dotychczas w poradni psychologiczno-pedagogicznej, zajmując się głównie diagnozą i terapią oraz w prywatnym gabinecie. Często pracowałam, zarówno terapeutycznie, jak i diagnostycznie, z dziećmi z różnymi trudnościami, w pracy wykorzystywałam m.in. terapię przez zabawę i bajkoterapię, dlatego książki o przygodach Fenka tak chwyciły mnie za serce.
Dorota Wiatr
Dorota WiatrNauczyciel przedszkola
Czytaj więcej
“Porządek musi być” Fantastyczna książka - kolejny raz przygody Fenka pozytywnie zaskakują - problem dzieci ze spektrum autyzmu, których jest wśród nas coraz więcej przedstawiony w świetny, przystępny dla dzieci sposób. Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła tą książkę w wersji papierowej przeczytać swoim przedszkolakom.

Od 10 lat jestem nauczycielem przedszkola. W swojej pracy spotkałam się już praktycznie z wszystkimi zawartymi w książkach problemami. Jestem również terapeutą ręki i prowadzę zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju. Kocham swoją pracę za to, że każdy dzień jest inny, nieprzewidywalny a największym sukcesem pedagogicznym są osiągnięcia dzieci, które niczym plastelina - po 3-4 latach w przedszkolu są "uformowane" moją pracą.
Dorota Witkowska
Dorota Witkowskadoktor nauk chemicznych, mama uśmiechniętego autysty
Czytaj więcej
“Każdy jest inny”Cudownie napisana historia - każde dziecko jest inne, tylko tyle, że radzenie z emocjami w przypadku dzieci z niepełnosprawnościami potrafi być tak bezpośrednie, że trudno to wyjaśnić. Podsumowanie, w którym dla Feni najważniejsze jest, że chłopiec chce się bawić - to miód na moje serce. .

Prywatnie jestem mamą 8 letniego Władka - małego, energicznego, zawsze uśmiechniętego autysty. Do naszej trzy osobowej rodziny należą jeszcze dwa tygrysy - Nixon i Franklin - koty rasy Maine Coon. Syn je uwielbia, a one uwielbiają jego. Początki naszej drogi edukacji przedszkolnej nie były łatwe i musieliśmy mierzyć się z etykietą "niegrzeczne dziecko". Teraz mamy już to za sobą. Idziemy dalej drogą edukacji i Władek jest szczęśliwym pierwszoklasistą. Zawodowo - jestem doktorem nauk chemicznych, praktycznie zajmuje się ochroną środowiska. Co uważam za moje osiągnięcie osobiste: szczęśliwa rodzina - uczymy się, zwiedzamy, bawimy, chodzimy do kina, robimy to co wszyscy, ale często w trochę inny sposób.
Magdalena Krysiak
Magdalena Krysiaknauczyciel
Czytaj więcej
Fantastyczne kompendium wiedzy o inności dzieci z różnymi zaburzeniami dla najmłodszych dzieci. Prosty sposób przekazania bardzo ważnych rzeczy. Na końcu umieszczone są istotne wskazówki dla dorosłych.

Mama 4 dzieci, zawodowo pedagog, bibliotekarka i nauczyciel wspomagający dziecka w spektrum autyzmu w wieku przedszkolnym. Na co dzień mam kontakt z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym z różnego rodzaju zaburzeniami.
Karolina Mutkowska
Karolina Mutkowskarodzic, nauczyciel
Czytaj więcej
,,Powiem, gdy będę gotów” Brak mowy jest niezrozumiały dla wielu dzieci w wieku przedszkolnym z tego powodu często dokuczają dziecku z mutyzmem. W mojej grupie przedszkolnej ostatnio pojawił się taki chłopiec. Bardzo żałuje, że nie miałam wtedy tej książki. Rozmowy z dziećmi byłyby łatwiejsze, a przede wszystkim łatwe w zrozumieniu dla dzieci.
Cała seria jest świetna i uważam, że bardzo przydatna. Wokół jest dużo osób zachowujących się inaczej niż rówieśnicy wiec warto uświadamiać dzieci, że inne zachowanie nie zawsze wynika ze złośliwości. Ta seria powinna koniecznie pojawić się w każdym przedszkolu ale i w każdym domu, gdzie dba się o wychowanie empatycznego i świadomości dziecka.

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego oraz oligofrenopedagogiem. Pracuje w przedszkolu integracyjnym. Prywatnie mam 3 letniego synka, który jest wielkim fanem liska Fenka moje przedszkolaki zresztą też.
Marta Kwiatkowska
Marta Kwiatkowskanauczyciel, mama, wielbicielka literatury dziecięcej
Czytaj więcej
"Trudno usiedzieć w miejscu"
Wspaniała, skłaniająca do refleksji książka! Dzieci z zasady potrzebują dużo ruchu, są jednak takie, które potrzebują go zdecydowanie więcej niż inne. Pomysł Pana Mrówkojada jest świetny i sama stosuję go w pracy.

Bardzo się cieszę, że trafiłam na serię książek o Fenku. Poruszają one tematy ważne w dzisiejszych czasach. Myślę, że te pozycje powinny być obowiązkowe dla każdego rodzica dziecka w wieku przedszkolnym. Niesamowicie ważne jest dziś uwrażliwianie naszych dzieci na osoby, które cechuje pewnego rodzaju odmienność oraz wyjątkowe potrzeby.

Myślę, że warto byłoby również zachęcić przedszkola do zakupu książeczek tak, by nauczycielki , w porozumieniu z rodzicami, miały szansę , przy pomocy przygód Fenka, przekazać dzieciom to, co ważne oraz ukazać im jak wyjątkowe są osoby ze specjalnymi potrzebami, bo to właśnie w przedszkolu najczęściej dzieci spotkają te niesamowite jednostki 🙂
Marta Pawłowska
Marta PawłowskaNauczyciel wychowania przedszkolnego, mama 2 córek
Czytaj więcej
Bardzo przyjemnie czyta się wszystkie książki z serii. Uważam, że spodobają się nawet starszym dzieciom, a dorośli wyciągną z każdej wnioski dla siebie.Każda książka, choć poruszają inne tematy skupia się na tym, że każdy z nas jest inny, posiada różne cechy, zdolności, predyspozycje, ale to właśnie jest naszą siłą. Książki niosą przesłanie, że nie ważne z czym się mierzymy każdego dnia, najważniejsze jest skupić się na tym, aby wykorzystać swoje możliwości w najlepszy z możliwych sposób. W książkach zwrócono uwagę na mądrego dorosłego w otoczeniu dziecka, który wspiera je, daje poczucie bezpieczeństwa i akceptuje w pełni dane dziecko. Takich dorosłych należy życzyć każdemu dziecku na świecie.

Marta - mama dwulatki i 9latki. Obecnie na urlopie wychowawczym. Zawodowo jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i spełniam się ucząc się ze starszą córką w domu (realizuje edukację domową w klasie 2) oraz wychowując młodszą. Mamy mnóstwo czasu na odkrywanie świata, eksperymentowanie oraz czytanie i długie rozmowy. Uwielbiamy być razem.
Poprzedni
Następny

Z mojego doświadczenia wynika, że Fenek cieszy się dużym autorytetem u dzieci. Fenek przekazując im swoją wiedzę życiową z pewnością zdobędzie większy posłuch, niż starania nas dorosłych.

Pobierz bezpłatne materiały do tej serii

RELACJE II czyli dzieci z deficytami są wśród nas

Już w lutym 2023 wyczekiwana seria

Weronika Czuczman-Ulus
Weronika Czuczman-Ulus psycholog, psychodietetyk, oligofrenopedagog
Czytaj więcej
Porządek musi być! czyli dzieci ze spektrum autyzmu są wśród nas.
Wypowiedź eksperta: Dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu inaczej odbierają świat, który je otacza, i dostosowują swoje zachowania do własnych, specyficznych potrzeb. Ich mózgi działają w niestandardowy sposób, co utrudnia im wchodzenie w relacje społeczne, komunikację z innymi czy czerpanie informacji o świecie za pomocą zmysłów. Potrzebują przy tym dużo wyrozumiałości i szacunku ze strony innych osób. Dlatego też rozmawiajmy z naszymi dziećmi zarówno na temat różnic, jak i podobieństw, które występują między ludźmi, ucząc je przy tym szacunku i empatii. (całość w książce)

Weronika Czuczman-Ulus – wrocławski psycholog, psychodietetyk, oligofrenopedagog. Od wielu lat pracuje z dziećmi, wspierając je w radzeniu sobie z trudnymi emocjami, niską samooceną oraz lękiem. W ramach zainteresowań zawodowych prowadzi poradnictwo psychodietetyczne – inspiruje, motywuje oraz pomaga w budowaniu zdrowych nawyków dla całej rodziny (www.psychologdlazdrowia.pl).
Paula Włodarczyk
Paula Włodarczyk psycholog, pedagog specjalny oraz psychotraumatolog @Psycholog Paula Włodarczyk
Czytaj więcej
Każdy jest inny czyli dzieci z zespołem Downa są wśród nas.
Wypowiedź eksperta: (...)Niezwykle ważna jest integracja społeczna, która walczy ze zjawiskiem stygmatyzacji. Niezbędne jest prowadzenie psychoedukacji przez specjalistów i nauczycieli przy zaangażowaniu w to rodziców dzieci. Nie bójmy się rozmawiać z dziećmi na temat niepełnosprawności. Pokażmy, z czym wiąże się każda z nich. (...) Całość wypowiedzi w książce.

Psycholog, pedagog specjalny oraz psychotraumatolog. Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi i wspiera rodziców. Kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Szczególną uwagę zwraca na sygnały płynące z ciała. Metody pracy dobiera indywidualnie dla każdej osoby w zależności od potrzeb i jej możliwości. Od czasów pandemii prowadzi psychoedukację na swoich kontach w mediach społecznościowych. Zaprasza na swojego Facebooka (@Psycholog Paula Włodarczyk) i Tik-Toka (@psychologzintencjiserca).
Ada Rogowska
Ada Rogowska pedagog, terapeuta, członek Rady Fundacji Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja
Czytaj więcej
Powiem, gdy będę gotowy czyli dzieci z mutyzmem wybiórczym są wśród nas.
Wypowiedź eksperta: Kiedy w otoczeniu dziecka z mutyzmem wybiórczym pojawia się osoba spoza jego strefy komfortu (np. nowa koleżanka na placu zabaw), wywołuje to u niego natychmiastową reakcję lękową. Choć dziecko pragnie mówić, nie jest w stanie wydobyć z siebie głosu. Często jest tak sparaliżowane lękiem, że zastyga w bezruchu, a jego twarz przybiera kamienny wyraz. Wówczas rodzic lub inna osoba, z którą maluch rozmawia, może bardzo skutecznie pomóc i małymi krokami sprawić, że zalęknione dziecko poczuje się na tyle dobrze, by podjąć komunikację.(...) Dalsza część wypowiedzi eksperta w książce.

Na co dzień pracuje jako pedagog i terapeuta w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi, gdzie pełni również rolę koordynatora dzieci z mutyzmem wybiórczym. Członek Rady Fundacji Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja, która skutecznie wspiera nauczycieli, specjalistów oraz rodziców dzieci borykających się z lękiem przed mówieniem. Autorka licznych artykułów na temat mutyzmu wybiórczego.
Ewa Kowalska
Ewa Kowalska psycholog, psychoonkolog, nauczyciel akademicki
Czytaj więcej
Trudno usiedzieć w miejscu czyli dzieci z nadpobudliwością są wśród nas.
Wypowiedź eksperta: (...)W trakcie czytania Adaś siedzi spokojnie, słucha każdej z opowieści. Krzyś przeciwnie – nie może usiedzieć w miejscu. Ola i Kasia nazywają go niegrzecznym i próbują uciszyć, ale chłopiec w ogóle ich nie słucha. Pani Ania jednak nie reaguje – mówi za to dzieciom, że to, że ich kolega chodzi po sali i „przeszkadza”, wcale nie znaczy, że jest „niegrzeczny” i robi komuś na złość, tylko po prostu taki jest. Tłumaczy, że co prawda Krzysiowi trudno jest usiedzieć na miejscu i dłużej słuchać opowiadania, ale za to najszybciej biega podczas gry w piłkę… Powyższa sytuacja wskazuje, jak na co dzień wszyscy, zwłaszcza jako rodzice, możemy pokazać naszym dzieciom, że każde z nich ma inne potrzeby, inne umiejętności, każde jest inne, a przez to na swój sposób wyjątkowe. (...) Dalsza część wypowiedzi w ksiażce.

Psycholog, psychoonkolog. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów, w tym związanych z doświadczeniem choroby nowotworowej i ich rodzicami. Nauczyciel akademicki.
Poprzedni
Następny

Zostań recenzentem i odbierz komplet ocenionych książek. Do 31 stycznia czekamy Twoje zgłoszenie.

Boże Narodzenie + Rozkładanka

Wyjątkowy czas, wyjątkowe święta – ta książka uzmysławia, że to nie tylko czas prezentów. Opowieść o tym, dlaczego świętujemy jest w zasięgu ręki.

 

Poznaj ofertę Fenka na 2024 rok

Szczegóły oferty:

Wiosenna akcja obejmuje następujące tytuły:

Odwiedziny Fenka

Fenek odwiedza przedszkola, biblioteki i domy kultury. Program spotkania obejmuje atrakcyjny scenariusz, prezenty dla dzieci, wspólną zabawę połączoną z aktywnościami fizycznymi i nauką podstaw pierwszej pomocy. Spotkanie jest odpłatne. Skontaktuj się aby poznać szczegóły: zamowienia@fenek.pl Koniecznie podaj miejscowość liczbę i liczebność grup przedszkolnych. Zobacz jak spotkanie przebiegało w Bibliotece Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach. 

Warsztaty z Fenkiem: "Gdzie ta kasa?!"

Tego jeszcze nie było! Autorski program edukacji dzieci o finansach. Zaczynamy od oszczędzania. Zrób pierwszy krok: znajdź oszczędności. 

Dzieci w ramach zajęć nauczą się zarządzać budżetem domowym, zrozumieją, że czasami może braknąć pieniędzy, poznają różne rodzaje wydatków i będą potrafiły ocenić ich hierarchię ważności. 

To wszystko będą realizowały w małych grupach, dostaną pieniądze przypominające polskie złote i będą nimi operować. Program nadaje się od grup z zerówki aż do 6 klasy szkoły podstawowej. Dorośli również się czegoś nauczą 🙂

Zajęcia są odpłatne. Planujemy również zajęcia dla nauczycieli, aby samodzielnie mogli poprowadzić te warsztaty z wykorzystaniem naszych narzędzi. Skontaktuj się aby poznać szczegóły: zamowienia@fenek.pl

Fenek to idealny partner

Dla szkół i przedszkoli

Fenek bardzo lubi współpracować z nauczycielkami i nauczycielami dlatego tworzymy wyjątkowe książki, które każdy nauczyciel może wykorzystać na zajęciach z dziećmi.

Niektóre tytuły posiadają dedykowaną piosenkę wprowadzającą do zajęć. Do większości książek już stworzone są bezpłatne karty pracy, kolorowanki i regularnie tworzymy kolejne scenariusze zajęć.

obsłużonych przedszkoli
0
rozesłanych książeczek
0
Szczęśliwych dzieci
0

Przedszkola są naszymi

partnerami

Gdyż tak jak my troszczą się o prawidłowy rozwój dzieci.

To dla Was tworzymy kolejne tytuły Przygód Fenka (jest już 80), a do nich karty pracy, kolorowanki oraz scenariusze lekcji,
które bezpłatnie można pobrać z fenek.pl.

Zapewniamy Wam odpowiednie warunki zakupu książek i ostro tniemy ceny, w przypadku prezentów dla przedszkolaków.

Pytania

i odpowiedzi

Tak, dla przedszkoli mamy specjalną ofertę cenową, która dotyczy wybranych tytułów oraz inne dodatkowe niespodzianki jak filmy z Fenkiem na tle przedszkola, bezpłatne materiały edukacyjne – napisz do nas na adres nasz@fenek.pl, a poznasz korzyści płynące z bezpośredniej współpracy.  

Przedszkola, szkoły, biblioteki mogą korzystać z 21 dniowego terminu płatności. 

Z reguły dostawa trwa do 3 dni roboczych. W przypadku tytułów objętych promocją liczba książek jest ograniczona. Lepiej jest złożyć zamówienie wcześniej z określeniem terminu oczekiwanej dostawy. Dzięki temu zawsze masz pewność, że zamówienie zrealizujemy.

Złóż zamówienie przez system:

  • forma płatności – przelew
  • Nazwę odbiorcy przedszkola, NIP, adres dostawy,
  • Nazwę płatnika, NIP, adres płatnika (np. Gmina)
  • Dane osoby do kontaktu ws. zamówienia Imię i Nazwisko, e-mail, telefon.
  • W komentarzu napisz o ewentualnym terminie płatności. Najczęściej prośbę taką uwzględniamy ze względu na zasady rozliczeń w przedszkolach.
 
Kosz przesyłki – 18 złotych, niezależnie od liczby wybranych książek

Bezpłatne materiały

Czy wiesz, że przygotowaliśmy szereg materiałów do pobrania wspierających zajęcia z dziećmi? Karty pracy, Kolorowanki oraz scenariusze zajęć regularnie pobierane są przez nauczycieli i cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza, że uzupełniają treść książeczek.

Namacalny bohater

Uzupełnijcie przedszkolny teatrzyk nowymi bohaterami – nasze pacynki – Fenka i Maksa – świetnie sprawdzą się przy odgrywaniu scenek z książeczek. 

Dziękujemy, że jesteście z nami. Cały czas rozwijamy Fenka, a to właśnie Wasze wybory nam to umożliwiają.  

Bądź na bieżąco i odbierz prezent

Regularnie zaskakujemy pomysłami i wprowadzamy ciekawostki, które mogą zainteresować nauczycieli, psychologów, pedagogów oraz rodziców. Wprowadzamy szkolenia dla nauczycieli i dostarczamy oryginalne, bezpłatne materiały do wykorzystania podczas zajęć. Dzielimy się scenariuszami zajęć, kartami pracy i kolorowankami. Odwiedzamy przedszkola,  szkoły i biblioteki (czasami również nieodpłatnie gdy odwiedzamy naszych bliskich i przyjaciół). Dodaj swoją placówkę i bądź na bieżąco. W podziękowaniu udostępnimy audiobook Przygody Fenka. Znikający atrament. 

Informacje kontaktowe

Podane dane pozwolą nam indywidualnie dopasować ofertę dla Państwa.
Imię i nazwisko
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Jestem
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Co Cię interesuje?
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Zadaj nam jakieś pytania ...
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

Informacje o placówce

Podane dane pozwolą nam indywidualnie dopasować ofertę do Państwa placówki.
Nazwa szkoły / przedszkola / biblioteki /domu kultury / gabinetu
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Miasto
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Szacunkowa liczba dzieci
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Liczba grup przedszkolnych / szkolnych
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
E-mail
Twój adres email
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Zgoda na otrzymywanie newslettera od wydawnictwa fenek.pl
Uzupełnienie powyższych pól stanowi zgodę na otrzymywanie od Twój Doradca Konrad Sobik (wydawnictwo fenek.pl) z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Muchomorów 20 newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty firmy, wiadomości o nowościach, produktach i usługach oraz masę innych wartościowych materiałów. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!