Skorzystaj z wyszukiwarki, która w łatwy sposób pozwoli odnaleźć Ci odpowiednie tytuły. Spróbuj wpisać „Emocje” i kliknij „zobacz wszystkie produkty”. Warto wpisać Cechy oraz Dobre zachowanie.

Zawsze możesz wybrać zestaw wszystkich do tej pory wydanych książek – na pewno się nie zawiedziesz 🙂 

Witaj w świecie książek Fenka

Książki Fenka obejmują następujące serie: Przygody Fenka, Pamiętniki Fenka oraz Czytam i mówię z Fenkiem. Poznaj każdą z nich.

Przygody Fenka

Przygody Fenka to książki adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Książki podzielone są tematycznie. Na każdej książce znajdziesz podtytuł, który określa jakiego tematu dotyczy książka. Na tej stronie sklepu prezentujemy nasze bestsellery i link do wszystkich książek z tej serii. Książki te wydane są również w wersji audiobooków i ebooków. Korzystaj również z bezpłatnych kart pracy, kolorowanek oraz scenariuszy zajęć dostępnych na stronie. Nawiązują one tematycznie do treści książek. 

Warto kupować książki w zestawach tematycznych znacznie taniej.

Fragment książki

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Bestsellery Przygód Fenka

Pamiętniki Fenka

to książki adresowane do dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Seria obejmuje tytuły Kamperem przez Polskę. Powstają kolejne jej części oraz nowe, których akcja dzieje się w innych krajach. Seria wydana również w formie audiobooków, ebooków. Dostępne są również wersje angielskojęzyczne. 

Czytam i mówię z Fenkiem

to książki adresowane do dzieci dwujęzycznych. Jest to nowość, kierowana do dzieci dwujęzycznych. Autorka, Agnieszka Ubysz planuje wydanie kolejnych książek z tej serii.