fbpx

Dla nauczycieli i rodziców

Darmowe materiały do pobrania

pisz z fenkiem
Karty do nauki pisania

Zachęcające do nauki pisania 24 karty z dodatkowymi atrakcjami takimi jak:

  • ciekawostki w ramkach
  • słowa przydatne w grze państwa-miasta
  • kolorowanki

 

codzienniczek2w1 -www square
Codzienniczek Fenka

Czytaj sylabowo i pisz po śladzie. Nowatorska metoda nauki pisania i czytania interesujących przygód ulubionego bohatera dziecięcych bajek.

881
Kolorowanki

Przygotowaliśmy coś specjalnie dla małych miłośników zabaw plastycznych. Kredki w dłoń! Jesteśmy pewni, że nasze kolorowanki przypadną Wam do gustu!

810
Karty pracy

Nasze karty pracy to idealny pomysł na spędzenie czasu po przeczytaniu „Przygód Fenka”. Dzieci w różnym wieku znajdą wśród nich coś dla siebie. Do dzieła!

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 90
Scenariusze Zajęć

Dla wszystkich posiadaczy naszych książeczek przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Specjalnie dostosowane do każdej z przygód Fenka scenariusze zajęć, dzięki którym można w pełni wykorzystać zalety naszych bajek, a naukę przemienić w radosną zabawę. Zapoznaj się z nimi już dziś i przemień czas nauki swoich pociech w prawdziwą przyjemność.

886
Plansze do nauki czytania

Czy Wasze maluchy lubią książeczki? Dzięki naszym planszom już niedługo część z nich będą w stanie przeczytać samodzielnie! Zacznijcie naukę już dziś!

529
Wyjątkowe okazje

W ciągu roku obchodzimy wiele różnego rodzaju świąt i wyjątkowych dni. Każdy z nich to wspaniała okazja, aby spędzić owocny czas z najbliższymi i obdarować ich zrobionym własnoręcznie drobiazgiem. Aby to ułatwić, przygotowaliśmy laurki, karty pracy, wycinanki, kolorowanki i wiele innych. Znajdziecie wśród nich materiały na Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Taty, Wielkanoc, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka, Dzień Kobiet, Mikołajki, Dzień Nauczyciela oraz pierwsze dni astronomicznych pór roku.

Poznaj Fenka

Dzięki tej książce poznasz Fenka i jego przyjaciół oraz odkryjesz tajemnicę sukcesu serii książek o przygodach tego uroczego stworka. Wielu nauczycieli korzysta z naszych książek jako pomoc dydaktyczną podczas prowadzenia zajęć, ponieważ poruszają one ważne tematy związane z emocjami, relacjami międzyludzkimi i życiem codziennym.

Książki Fenka są również pomocne dla odpowiedzialnych rodziców, którzy chcą rozmawiać z dziećmi na trudne tematy w sposób przystępny i zrozumiały dla najmłodszych. Nasza pierwsza książka to idealna propozycja dla tych, którzy chcą poznać świat Fenka i zacząć przygodę z tą serią.

Nie czekaj dłużej, przeczytaj naszą pierwszą książkę i odkryj piękny świat Fenka. Zapraszamy!