fbpx

Współpraca z blogerami i influencerami

Z kim chcemy współpracować?

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby, które prowadzą blogi, strony, profile w mediach społecznościowych o tematyce:

  1. Czytelniczej.
  2. Parentingowej (porady, ciekawostki dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym).
  3. Osoby “testujące” oraz recenzujące produkty związane z edukacją, kształceniem i zabawą. 
Wyjątki też się zdarzają 😉

Oczywiście, zdarzają się wyjątki od wyżej wymienionych reguł. Jeśli prowadzisz swój profil starannie, w sposób ciekawy, estetyczny, prowadzisz dialog ze swoimi obserwatorami i potrafisz zachęcić ich do dyskusji, a Twoi fani są prawdziwi i lojalni – zgłoś się do nas!

Wyślij wiadomość na:

  • konto na Instagramie: /fenek_com
  • konto na Facebooku: /przygodyfenka
  • mailowo – na adres: socialmedia@fenek.pl

Niestety, musimy odmówić osobom, których profil przypomina “tablicę reklamową”. Mimo szczerych chęci mamy obawy, że nasze książki zginą w tłumie innych, polecanych produktów.

Zasady współpracy

Osoby, z którymi podejmujemy współpracę, standardowo prosimy o wybranie 8 tytułów książek, spośród znajdujących się na stronie: https://fenek.pl/przygody-fenka-ksiazeczki-ktore-inspiruja-od-dziecinstwa/

Wierzymy,  że jest to ilość, która pomoże w zaznajomieniu się z tematem zarówno blogerowi, jak i jego odbiorcom.

W zamian prosimy o przedstawienie recenzji w swoich mediach społecznościowych, na blogu i w każdy inny, zaproponowany przez recenzenta sposób. 

W trakcie współpracy....

Mamy gorącą prośbę, aby w miarę możliwości podawać adres strony internetowej, na której można nabyć nasze produkty, czyli www.fenek.pl. 

Mimo, iż nazwa naszego profilu na Instagramie to fenek_com, strona z “com”  dotyczy anglojęzycznej wersji, która jest w trakcie rozwoju.

Wszystkim dotychczasowym recenzentom serdecznie dziękujemy! Do wielu chętnie powracamy. Tak więc, jeśli chcesz zostać naszym parterem – zgłoś się do nas!

Dowiedz się więcej o serii „Przygody Fenka” >>> 

Sprawdź ofertę „Przygód Fenka” >>> 

Dziewczynka na fotelu czyta