SKLEP

„Przygody Fenka” to książeczki skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Ich wyjątkowość polega na tym, że... Pokaż więcej

Aktywne filtry

Kamperem przez Polskę - Część 2

Podróżuje po jednym z najpiękniejszych krajów Europy, w którym historia i przyroda przeplatają się i tworzą wspaniałą całość.
  • Obniżka
Cena podstawowa 29,40 zł Cena 14,70 zł
Pokaż więcej

Ekwadorskie Przygody Fenka - AUDIOBOOK MP3 do pobrania

Czwarty z cyklu "Podróże Fenka" audiobook, na którym znajdziecie relację z wyprawy naszego bohatera na niesamowite wyspy Galapagos! Gotowe do pobrania mp3. Idealna do słuchania tuż przed snem, zarówno dla młodszych, jak i starszych.
Cena 19,99 zł
Pokaż więcej

Zestaw książeczek z serii „Emocje III"

W skład zestawu wchodzą cztery książeczki: „Przyjaźń”, „Miłość”, „Duma, „Nieśmiałość”. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź dalej.
  • Obniżka
  • Pakiet
Cena podstawowa 34,60 zł Cena 27,80 zł
Pokaż więcej

Zestaw książeczek z serii „Cechy III"

W skład zestawu wchodzą cztery książeczki: „Spostrzegawczość”, „Wytrwałość”, „Empatia", „Lenistwo”. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź dalej.
  • Obniżka
  • Pakiet
Cena podstawowa 34,60 zł Cena 27,80 zł
Pokaż więcej

Wytrwałość

Fenek dostał od rodziców wspaniały prezent - rower! Bardzo się cieszy ale jednocześnie trochę się martwi, bo nie umie jeszcze na nim jeździć. Co zrobi Fenek, żeby opanować nową umiejętność, i kto mu w tym pomoże?
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej

Empatia

Rodzina Fenków ma dzisiaj pecha. Fenia skaleczyła się w kolano, tata stłukł swój ulubiony kubek, a mama nie może znaleźć najładniejszego naszyjnika. Tylko Fenkowi nie przydarzyło się nic złego. Dlaczego w takim razie jest smutny?
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej

Lenistwo

Fenkowi nic się nie chce. Na dodatek wszyscy czegoś od niego oczekują i wcale nie próbują go zrozumieć! Jak wykurzyć z siebie lenistwo i dlaczego Fenek zasłużył na nagrodę? Sprawdźcie sami!
Cena 8,65 zł
Pokaż więcej