fbpx

Czytelne, kolorowe obrazki

pozwalaja skupic uwagę na najbardziej istotntch elementach. Nie ma tu za dużo szczegółów aby nie rozpraszać uwagi od opowiadanej historii.

Niebanalna treść Przygód Fenka pozwala odpowiednio ukierunkować dziecko. Znajdziesz tu wyłącznie ksztaltowanie właściwych postaw, dobrych zwyczajów oraz nawyków. Poruszane są również ważne kwestie związane z emocjami, ich nazwaniem i omówieniem. Dzieci bardzo szybko identyfikują sie z Fenkiem.

Książka staje się przyczynkiem do dalszych wspólnych zajęć. Niektóre proponowane są na przedostatniej stronie w każdej książce. Inne, takie jak kolorowanki, labirynty, karty pracy pobierzesz bezpłatnie ze strony fenek.pl.

Twoje dziecko zaczyna już czytać? Daj mu do ręki Przygody Fenka. Ksiażecza ma dużą, czytelną czcionkę, a historyjki o ulubionym bohaterze sprawia jeszcze wiecej frajdy podczas czytania. Na wczesnym etapie dziecko może uczyć się pojedyńczych słów. Dlatego wyróżnilismy je w tekście innym kolorem. Łatwo je odszukasz i pozwol dziecku je odczytać. Szybko zacznie rozrózniać ich kształty i prawidlowo je wymawiać.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie zawsze czekają na Ciebie szczegolne okazje. Fenek.pl

 

Dla dzieci w wiekusz kolnym stworzyliśmy szczególną lekturę Pamiętniki Fenka. Kamperem przez Polskę, która pozwala poznać piekne zakątki Polski i uczy dodatkowych umiejętności. Ilustracje do tych książek zrobił Daniel Włodarski.