fbpx

Jesteś rodzicem i ważne jest dla Ciebie odpowiednie wychowanie dziecka? Przygody Fenka tworzone i wydawane są przez rodziców z myślą o rodzicach i o ich pociechach.

Wielokrotnie treści zawarte w książeczkach pomagały nam uporać się z jakimś tematem, ktory dotyczył postaw naszych dzieci np. strachem przed występem, czy bałaganem.

Fenek jest dla dzieci bohaterem, ktorego pragną naśladować.

Dla wielu dzieci maskotka Feneka czy kotka maksia stała się ulubioną przytulanką, która towarzyszy w ważnych codziennych i niecodziennych wydarzeniach chociażby jak wyjście do dentysty, czy zabawa w teatr. Te tematy również omawiane są w naszych ksiażeczkach.

Na stronie fenek.pl zamieściliśmy do pobrania kolorowanki, karty pracy i scenariusze zajęć z mnóstwem ciekawych zadań rozwijających umiejętnosci twojego dziecka.

Historyjki opowiedziane w Przygodach Fenka są odpowiedniej długości. Idealne, aby poczytać dziecku przed snem. Po przeczytaniu zawsze możesz właczyć Kołysanki Fenka, które wyciszą dziecko i pozwolą spokojnie zasnąć.

Jesteś nauczycielem przedszkolnym? Przygody Fenka są idealne do zorganizowania niepowtarzalnych zajęć zgodne z obowiązującym programem. To dla Ciebie przygotowaliśmy scenariusze zajęć, karty pracy, kolorowanki, które możesz wykorzystać podczas prowadzenia zajęć. A co najważniejsze, wszystkie pobierzesz bezpłatnie z naszej strony internetowej www.fenek.pl. Prowadzenie zajęć ułatwiają maskotki i pacynki głównych bohaterów oraz piosenki, które umilą każde zajęcia.

Nagraliśmy również piękne polskie kołysanki w subtelnej aranżacji fortepianowej. Pozwolą one na chwilę odpoczynku i relaksacji w trakcie intensywnego dnia zajęć.

——–

Skorzystaj również z informacji naszych ekspertów, ktore zamieszczamy na ostatniej stronie książeczki.

——–

Pytania na każdej stronie. To na nie rodzice zwracają szczegolną uwagę. Pozwalają cały czas utrzymać uwagę dziecka na treści książeczki.